
Монітор Asus 31.5" ROG Swift PG32UCDP 2xHDMI DP USB-C 3xUSB OLED 3840x2160 240Hz (90LM0A50-B01370)
63 806 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34986
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ROG Swift OLED PG32UCDP – це 32-дюймовий дворежимний ігровий WOLED-монітор, який дає змогу перемикатися між режимами роботи 4K (240 Гц) і Full HD (480 Гц). Завдяки панелі ROG OLED третього покоління він відтворює барвисті кольори, найглибші відтінки чорного й найяскравіші світлі тони. А час відгуку 0,03 мс (GTG) гарантує відсутність розмиття навіть під час інтенсивного ігрового процесу. Крім того, розширити ігрові можливості покликаний інтелектуальний асистент AI Assistant, а вдосконалений радіатор забезпечує ефективне пасивне охолодження, що зменшує ризик вигоряння OLED-панелі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | OLED |
| Размеры | |
| Вес | 7.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 714x579x274 мм |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Разрешение экрана | 3840х2160 |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 44 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яркость | 450 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 63 806 ₴







