
Монітор Asus 23.8" VG249QE5A (90LM0BH0-B01171) IPS Black 146Hz
6 261 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN34988
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ігровий монітор TUF Gaming VG249QE5A оснащений 23,8-дюймовою IPS-панеллю з роздільною здатністю Full HD та частотою оновлення до 146 Гц. Рішення ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) дозволяє одночасно використовувати технології мінімізації розмиття динамічного зображення (ELMB) та адаптивної синхронізації, щоб усунути появу артефактів та розривів зображення в іграх. Крім того, цей монітор відтворює 125% кольорів простору sRGB, що означає чудову якість кольорів і високу контрастність.
Відмінною особливістю монітора є підвищена частота оновлення екрана – до 146 Гц, за рахунок чого поліпшується плавність відображення динамічних сцен в іграх: від шутерів до гоночних симуляторів.
Щоб підвищити якість зображення в динамічних комп’ютерних іграх, монітор дозволяє активувати технологію адаптивної синхронізації VESA AdaptiveSync.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Встроенные динамики | 1 /стереодинаміки |
| Входы | HDMI(v2.0) x 1, роз'єм для навушників, 1 x DisplayPort v1.2 |
| Габарити (ШхВхТ) | 541 x 394 x 174 |
| Диагональ экрана | 23.8 " |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастність (статична) | 62.50069 |
| Концентратор USB | немає |
| Назначение | для ігор, для дому та офісу |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Підтримка сторін | 0.67292 |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 15 Вт |
| Тип устройства | монітор |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Час реакції | 1 мс /MPRT |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2/типова |
Информация для заказа
- Цена: 6 261 ₴





