Монітор 15.6" Arzopa A1T Touch Screen, Black, WLED, IPS, 1920x1080, 16:9, 5 мс, 60 Гц, 350 кд/м², 1000:1,
8 966 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35013
Монітор 15.6" Arzopa A1T Touch Screen, Black, WLED, IPS, 1920x1080, 16:9, 5 мс, 60 Гц, 350 кд/м², 1000:1,Готово к отправке
8 966 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості монітора Arzopa A1T Touch Screen
- Передові технології відтворення кольору. Портативний монітор від Arzopa, що являє собою модель діагоналлю 15.6», привертає увагу своїми передовими технологіями та вражаючими характеристиками дисплея. Серед ключових особливостей цього пристрою варто виділити сенсорний дисплей та підтримку технології High-Dynamic Range (HDR), що забезпечує яскравіші та насиченіші кольори, що робить перегляд контенту на екрані більш захопливим і реалістичним.
- Плавність руху та широкі кути огляду. Одним із важливих аспектів є частота оновлення дисплея, яка становить 60 Гц. Це гарантує плавність і відсутність розмитості під час відображення рухомих об'єктів, що особливо актуально під час перегляду відео та ігор. Крім того, широкі кути огляду в 178° як по вертикалі, так і по горизонталі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARZOPA |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | mini-HDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 0.9 кг |
| Встроенные динамики | 2 x 1 Вт |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 365х225х93 мм |
| Додаткові роз'єми | USB |
| Діагональ екрана | 14-17.9" |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 41.66736 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Регулювання за висотою | немає |
| Сенсорний | Да |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Тип покрытия экрана | глянцевий |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Яркость | 350 кд/м² |
Информация для заказа
- Цена: 8 966 ₴

