
Монiтор Samsung 24" Essential S3 LS27F320 (LS27F320GAIXCI) IPS Black 120Hz
5 288 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN35022
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Частота оновлення 120 Гц
Залишайтеся в центрі подій коли граєте в ігри, дивитеся відео або працюєте над творчими проєктами. Частота оновлення 120 Гц зменшує затримку та розмиття руху, щоб ви нічого не пропустили у швидкі моменти.
Режим захисту очей і зниження мерехтіння екрана
Захистіть свої очі та досягайте більшого. Удосконалена технологія комфорту для очей, зменшує навантаження на очі, мінімізуючи синє світло й усуваючи дратівливе мерехтіння екрана.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.7x470x200.4 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 24 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 288 ₴








