
Монiтор Samsung 27" Odyssey 3D G90XF (LS27FG900XIXCI) IPS Silver 165Hz
49 318 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35023
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3D-зображення без окулярів
Руйнуйте межі між уявою та реальністю завдяки найкращій у галузі якості 3D-зображення. Пориньте у світ неймовірних 3D-ігор різних жанрів із захопливими 3D-ефектами на екрані 4K – і все це без спеціальних окулярів, завдяки технології відстеження руху очей та алгоритмів картографування перегляду.
Перетворення 3D-відео з AI
Перетворюйте улюблені відео у 3D. Штучний інтелект аналізує та додає глибину об’єктам, відкриваючи для вас новий спосіб насолоджуватися улюбленим контентом.
Reality Hub
Пориньте у 3D-світ без особливих зусиль за допомогою Reality Hub – вашого порталу до найкращих 3D-відео та ігор. Реєструйтеся, щоб отримати доступ до підтримуваних ігор, і налаштовуйте параметри для максимального занурення.
Просторовий звук
Вбудовані подвійні динаміки забезпечують спрямований звук, що підсилює аудіоефекти 3D-відео та робить ігровий процес ще реалістичнішим, ніби гра виходить за межі екрана.
Технологія підсвічування Edge Lighting
Розширюйте межі ігрового світу з технологією підсвічування Edge Lighting. Вбудовані LED-елементи в нижній частині монітора аналізують зображення та синхронізують кольори, створюючи ще більш реалістичний візуальний ефект.
Частота оновлення 165 Гц і час відгуку 1 мс
Отримуйте перевагу над суперниками завдяки стабільній частоті оновлення 165 Гц та швидкому часу відгуку 1 мс (GtG). Реагуйте на події в режимі реального часу без затримок, отримуючи безпрецедентну плавність і точність рухів.
Технологія AMD FreeSync Premium
Насолоджуйтесь плавністю швидких ігор із підтримкою змінної частоти оновлення (VRR) та технології AMD FreeSync Premium. Завдяки синхронізації ЦП і панелі усуваються ривки, затримки й розриви кадрів, щоб ви могли повністю зосередитись на грі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 7.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 614.1x541.5x203.3 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.0 |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Разрешение экрана | 3840х2160 |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 49 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Серебристый |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 49 318 ₴










