
Монiтор Samsung 34" ViewFinity LS34C650U (LS34C650UAIXCI) VA Black Curved
16 232 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN35025
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Samsung S65UC Ultra-Wide — високоякісний монітор з широким екраном, який пропонує чудові можливості для роботи, гри та розваг.
Монітор оснащений екраном з діагоналлю 34 дюйми зі співвідношенням сторін 21:9, що створює велику робочу площу. HDR10 забезпечує майже безмежні відтінки та реалістичне відображення кольорів із темнішими темними та яскравішими яскравими. Дивитися на кожен вміст стає приємно, і його можна відчути саме так, як задумано.
Реалістичні сцени на екрані ніби оточують вас з усіх боків. Оцініть наступний рівень захопливої ігрової атмосфери, яку ви не відчували ніколи раніше. Ультраширококутний екран із кривиною 1000R заповнює ваш периферичний зір і дає змогу бачити найдрібніші деталі зовнішності та дій героя на екрані.
Швидкісні та складні ігрові сцени проєктуються стабільно та без затримок завдяки AMD FreeSync, щоб забезпечити вам конкурентну перевагу. Використовуйте свій екран на повну потужність і спілкуйтеся з друзями по-новому. Функція Picture-by-Picture ділить екран навпіл, використовуючи два входи з власною роздільною здатністю.
Використовуйте безліч варіантів входу. HDMI, DisplayPort, USB 3.0 і USB Type-С дають змогу підключати улюблені пристрої, які покращують гру без зайвого клопоту.
Завдяки вбудованим динамікам стіл залишиться охайним без безладно залишених кабелів та зовнішніх колонок. Нахиляйте та налаштовуйте монітор, доки не отримаєте бездоганний огляд усіх ворогів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 806.6x561.5x241 мм |
| Диагональ экрана | 34" |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB3.0, RJ45, mini-jack 3.5 мм |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 125.00069 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2.5 Вт |
| Разрешение экрана | 3440х1440 |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.88125 |
| Споживана потужність (в роботі) | 200 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 16 232 ₴









