
Монітор Samsung 34" LS34DG852 (LS34DG852SIXUA) OLED Black Curved 175Hz
38 177 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN35026
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Завдяки технології OLED, насолоджуйтесь ширшим спектром кольорів і яскравими захопливими образами, підійміть свій ігровий процес на нові висоти. Контент оживає на Ultra WQHD екрані з роздільною здатністю 3440 x 1440, надаючи неперевершену чіткість і точність.
Екран без відблисків OLED Glare Free
Технологія Glare Free значно зменшує відблиски від зовнішніх джерел світла, дозволяючи переглядати на телевізорі OLED глибокі чорні та насичені кольорові відтінки, не відволікаючись. Екран на 54% менш глянцевий, ніж звичайна антиблікова плівка Samsung, тому ви зможете чітко роздивитися все навколо та знищити ворогів.
Неперевершена швидкість, щоб випередити противника
Час відгуку 0,03 мс (GtG) та частота оновлення 175 Гц
Ухиляйтеся, відбивайтеся та атакуйте швидше за інших. Технологія OLED забезпечує майже миттєвий час відгуку 0,03 мс (GtG). Частота оновлення 175 Гц зменшує затримку, забезпечуючи запаморочливий ігровий сеанс із неймовірною плавністю дій.
Всі ваші улюблені ігри
Gaming Hub забезпечує миттєвий доступ до ваших улюблених потокових ігрових сервісів та консолей без завантажень. Грайте в улюблені ігри, знаходьте нові та досліджуйте що зараз в тренді, і все це в одному місці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | OLED |
| Размеры | |
| Вес | 7.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 813.6x522.3x192.8 мм |
| Диагональ экрана | 34" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.0 |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 1000000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Разрешение экрана | 3440х1440 |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.88125 |
| Споживана потужність (в роботі) | 49 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Серебристый |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 175 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 38 177 ₴










