Серія MAG була втілена після ретельного тестування якості та вже стала символом надійності та довговічності. Серія MAG, орієнтована на забезпечення максимальної зручності для користувачів, відрізняється простим процесом встановлення та інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом, що робить її найкращим вибором для гравців початкового рівня.
Насолоджуйтесь своїми яскравими перемогами на екрані ігрового монітора MSI MAG 274QRFW! Маючи РК-матрицю з високою роздільною здатністю WQHD (2560x1440) з технологією квантових точок, низьким часом відгуку 1мс GTG і високою частотою оновлення 180 Гц, він надасть вам відчутну перевагу над суперниками. Втілюючи в собі найсучасніші технології, включаючи адаптивну синхронізацію Adaptive-Sync, ця модель буде чудовим вибором для ігор для змагань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вес | немає даних кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 607х426х267 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 41.66736 |
| Концентратор USB | 2хUSB2.0 |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Белый |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 228 ₴






