Серія MSI ARSENAL GAMING (MAG) розроблена, щоб дати геймерам перевагу, потрібну для домінування на віртуальному полі бою. Натхненна міцністю та непохитною надійністю військового обладнання, серія MAG створена для забезпечення непохитного захисту у будь-якій ігровій ситуації.
Однак MAG - це не тільки продуктивність; це мова дизайну, яка передає міцність та витривалість, втілюючи саму суть стилю MAG. Для геймерів, які сповнені рішучості домінувати на своїх цифрових полях битв, серія MAG тут, щоб стояти поруч із вами, встановлюючи абсолютний захист.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 3.95 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.3x454.6x220.1 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 0.5 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 7 897 ₴






