
Монітор MSI 23.8" Modern MD2412P IPS Black
7 148 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35031
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монітор MSI Modern MD2412P з роздільною здатністю FullHD підходить для роботи, навчання та розваг. Кут огляду 178° та підтримка 16.7 млн. кольорів зберігають яскравість та природність зображення при перегляді з різних ракурсів. Технологія AMD FreeSync та частота оновлення 100 Гц не дають динамічним сценам зависати та розпливатися. Матове покриття та захист зору усувають неприємні для очей відблиски, синє світло та мерехтіння.
Елегантний дизайн
Своєю елегантною подобою Modern MD2412P нагадує не стільки типові монітори, скільки вишукані предмети інтер’єру. Мінімалістичний дизайн цієї моделі вдало впишеться в будь-який сучасний простір.
Насолоджуйтесь яскравістю з IPS
Modern MD2412P з FHD IPS панеллю - більше контенту, що відображається, і чіткість в деталях.
Розширений динамічний діапазон
Переваги розширеного динамічного діапазону (High Dynamic Range – HDR) – це підвищений рівень яскравості, збільшена контрастність та приголомшлива деталізація зображення.
Вбудовані динаміки
Цей монітор наділений парою динаміків, які дозволять прослуховувати аудіофайли або спілкуватися через інтернет без підключення зовнішньої акустичної системи або навушників.
Захист здоров’я технологія EyesErgo
Технологія EyesErgo включає придушення мерехтіння екрану і фільтрацію синього світла (сертифіковані лабораторією TUV), покриття антивідблиску та систему перевірки зору Eye-Q Check.
Регульована підставка
Підставка цього монітора дозволяє зручно налаштовувати положення екрана: змінювати кут нахилу та висоту, повертати його навколо своєї осі або переводити в портретний режим.
Ергономічна конструкція
Конструкція монітора Modern MD2412P розроблена з урахуванням побажань користувачів таким чином, щоб ним було максимально зручно користуватися.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 4.65 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 541.9х490.1х200.8 мм |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 7 148 ₴








