
Монiтор MSI 21.5" Pro MP225V VA Black 100Hz
3 439 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35034
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
21.5-дюймовий монітор PRO-серії MP225 використовує технологію EyesErgo, яка сприяє хорошому самопочуттю завдяки зменшенню навантаження на очі та ергономічному дизайну. Ми підвищуємо продуктивність завдяки безшовній інтеграції апаратного та програмного забезпечення та частоті оновлення 100 Гц.
Особливості
21.5-дюймовий монітор для робочого простору програмування, кодингу та дизайну
Дисплей, сертифікований TÜV, забезпечує захист зору
Технологія MSI EyesErgo з функцією Anti-Flicker і технологією Less Blue Light допомагає запобігти перенапруженню та втомі очей.
Частота оновлення 100 Гц забезпечує більш плавну роботу .
MSI Eye-Q Check допомагає здійснювати самоконтроль зору та нагадує про необхідність відпочинку під час тривалої роботи з монітором.
Монітор підтримує сумісність з різними пристроями завдяки використанню декількох джерел вхідного сигналу, таких як порти HDMI і D-SUB (VGA)
Підтримується кріплення VESA
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | VA |
| Размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 492.9 x 182.4 x 377.8 мм |
| Диагональ экрана | 21.45" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 166.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 439 ₴









