24,5-дюймовий монітор серії PRO MP251 забезпечує максимальний фокус і економію місця. Технологія EyesErgo сприяє гарному самопочуттю завдяки зниженню навантаження та ергономічному дизайну. Ми покращуємо візуальні ефекти та підвищуємо продуктивність за допомогою бездоганної інтеграції апаратного та програмного забезпечення та використовуємо частоту оновлення 100 Гц для майбутньої роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 557.5x422x207 мм |
| Диагональ экрана | 24.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 54.16736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 423 ₴







