
Монiтор Acer 24.1" Acer Nitro XV242Fbmiiprx (UM.FX2EE.F01) TN Black 540Hz
19 368 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN35039
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Acer XV242Fbmiiprx — сучасний та надійний ігровий монітор від відомої компанії. Він отримав 24.1” дюймовий екран з роздільною здатністю Full HD, яка надасть картинці чіткості та реалістичності. Час відгуку становить всього лиш 1 мс, що є вагомою перевагою над супротивниками, особливо в динамічних іграх.
Завдяки широким кутам огляду 170°C та високій графічній контрастності за таким монітором з легкістю можуть працювати графічні дизайнери та любителі хорошої передачі кольорів.
Технологія AMD FreeSync забезпечує змінну частоту оновлення для низької затримки, без розривів під час гри. Монітор використовує переваги технології HDR, щоб забезпечити більш яскраві кольори та вищий рівень контрастності порівняно з іншими моніторами.
Дизайн виробу класичний, виконаний у чорному кольорі. Підставка має сучасний дизайн та характеризується стійкістю. Завдяки ергономічно розробленій підставці він забезпечує нахил, поворот і регулювання висоти, щоб ви могли легко знайти ідеальне положення для перегляду. Дисплей також сумісний зі стандартом VESA для настінного кріплення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 4.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 558x503x234 мм |
| Диагональ экрана | 24.1" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 41 Вт |
| Тип матрицы | TN |
| Угол обзора | 170°/160° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 540 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 19 368 ₴








