Монітор Acer SA322QUAbmiipx – найкраще рішення для дому та офісу
Ви шукаєте надійний та перевірений дисплей для домашнього використання? Найкращим варіантом буде монітор Acer SA322QUAbmiipx. Бездоганна конструкція, яка йде пліч-о-пліч з функціональністю, створюють пристрій, що відповідає на запити навіть дуже вимогливих користувачів.
2K-роздільна здатність
Дисплей високої чіткості та роздільною здатністю 2K, з матрицею IPS ідеально підходить для роботи та розваг завдяки чудовій якості зображення та підтримці широкого кута огляду.
AMD FreeSync
AMD FreeSync зменшує або усуває затримки, розриви екрана та зависання для плавного зображення та покращеного перегляду. SA2 також може похвалитися швидким часом відгуку 1 мс для меншого розмиття у швидших кадрах.
Комфортне розташування
Монітор можна встановити на звичайну підставку та закріпити на стіні за допомогою кріплення VESA. Відстань між отворами РК-монітора для настінного кріплення складає 75х75.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 5.56 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 715x512x224 мм |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х1 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 8 872 ₴





