Ідеальне зображення
Насолоджуйтесь чіткими, чіткими зображеннями та реалістичними кольорами на цьому дисплеї Full HD VA. Цей дисплей вразить нетерплячих глядачів, оскільки тіні та контрасти залишаються реалістичними навіть під кутом до 178 градусів.
Більше ігор, менше розмиття
Завдяки панелям VA час відгуку монітора становить лише 1 мс. Це мінімізує розмиття, тому навіть під час інтенсивної гри зображення залишається чітким.
Ідеальна синхронізація
Грайте в ігри послідовно й без відволікаючих зображень завдяки технології AMD FreeSync Premium. Насолоджуйтесь плавним відображенням і чутливим зображенням, оскільки частота оновлення монітора синхронізована з частотою кадрів вашого комп’ютера.
Безрамковий дизайн
Насолоджуйтесь максимальною видимістю кожної гри завдяки безрамковому дизайну та ультратонкому профілю дисплея.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | VA |
| Размеры | |
| Вес | 3.41 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Bluelight Shield |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 540x413x240 мм |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C, 1хUSB2.0 |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 41.66736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 19 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Чёрный |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 260 ₴









