
Монітор 16.1" Arzopa G1 Game (Z1RC), Black, WLED, IPS, 2560x1600, 16:9, 5 мс, 144 Гц, 250 кд/м², 1200:1,
8 029 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35041
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Портативний монітор ARZOPA, виготовлений із високоякісних і міцних металевих матеріалів. Монітор із вбудованою підставкою можна легко налаштувати під бажаний кут огляду.
Ключові особливості портативного монітора Arzopa G1 Game (Z1RC)
- Чудовий дисплей 2,5K QHD. З роздільною здатністю 2,5K QHD при роздільній здатності 2560x1600 пікселів зображення чіткіше та індивідуальніше, пікселі непомітні. Чудово підходить для створення контенту або перегляду потокового медіа.
- Найкращий компаньйон для ноутбука. Розширте свій екран в офісі, вдома чи в дорозі за допомогою цього зручного компактного дисплея. Зручно розташуйте монітор ліворуч, праворуч або позаду ноутбука. Подвійні порти USB-C з кожного боку забезпечують універсальність і кращу портативність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARZOPA |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | mini-HDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Нет |
| Вага з підставкою | 0.78 кг |
| Встроенные динамики | 2 x 1 Вт |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 366.4 x 227.8 x 9.4 мм |
| Додаткові роз'єми | USB |
| Діагональ екрана | 14-17.9" |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 50.00069 |
| Кути огляду | 85°/85° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Разрешение | 2560 x 1600 |
| Регулювання за висотою | немає |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 0.67292 |
| Тип покрытия экрана | глянцевий |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Яркость | 250 кд/м² |
Информация для заказа
- Цена: 8 029 ₴


