Promate MagStick - ідеальна селфі-палка з функцією триподу для створення якісних знімків. Зручність, універсальність та стильний дизайн в одному гаджеті.
Особливості:
- MagSafe кріплення: Забезпечує ідеально точне співпадання котушок на моделях iPhone 12 та вище, що гарантує використання з максимальним комфортом
- Надійна фіксація: Неодимові магніти N52 з легкістю утримають телефон
- Складана конструкція: Трансформація у триногу для стабільної фіксації та компактності при транспортуванні
- Телескопічна селфі-палка: Легко регулювати довжину для отримання ідеального ракурсу
- Обертання на 360°: Максимальна зручність для зйомки з будь-якого кута
- Дистанційне керування: Керуй зйомкою на відстані до 10 м, за допомогою знімного пульта
- Якісні матеріали: Виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву та ABS- пластику для надійності та довговічності
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Promate |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 120 мАч |
| Длина в сложенном виде | 16.7 см |
| Максимальная длина | 70 см |
| Материал | Пластик, алюміній |
| Минимальная длина | 29 см |
| Нагрузка | 300 г |
| Радиус действия | до 10 м |
| Тип | Телескопічний трипод-монопод |
| Тип подключения | Bluetooth |
| Управление | Знімний пульт |
Информация для заказа
- Цена: 1 437 ₴








