
Морозильна камера Edler ED-112DN, White, корисний об'єм 85л, 4 відділеня, механічний контроль температури,
6 290 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN35044
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Морозильна камера Edler ED-112DN є зручним та практичним пристроєм для зберігання заморожених продуктів. Завдяки своїм характеристикам та функціям вона допоможе зберегти ваші продукти свіжими й замороженими на тривалий час.
Переваги морозильної камери Edler ED-112DN:
- Edler ED-112DN є окремою (соло) камерою, яка призначена для зберігання заморожених продуктів. Вона має білий колір та механічний контроль температури, що дозволяє регулювати ступінь охолодження в залежності від ваших потреб.
- Морозильна камера оснащена регульованими ніжками, що дозволяють вирівняти її на нерівній поверхні. Також вона має знімний пластиковий верх, який забезпечує зручний доступ до вмісту камери.
- Дверцята морозильної камери можна перевішувати, що дає можливість встановити їх у зручне положення залежно від ваших просторових обмежень та звичок користування.
- Ця морозильна камера належить до класу енергоспоживання А+, що свідчить про її ефективність в споживанні електроенергії. В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edler |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 12 час |
| Мощность замораживания | 4 кг/сутки |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 31 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Высота | до 120 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 85x55х58 см |
| Глубина | від 51 до 60 см мм |
| Дисплей | немає |
| Керування | механічне |
| Количество отсеков | 4 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 85 л |
| Кількість ящиків/кошиків | 4 |
| Общий объем | до 100 л |
| Перенавішування дверей | є |
| Річна витрата електроенергії | 175 кВт |
| Система охлаждения | статична |
| Система розморожування | ручна |
| Тип | морозильна камера |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип ручок | приховані |
| Цвет | white |
| Швидке заморожування | немає |
| Ширина | від 51 до 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 290 ₴



