
Морозильна скриня Edler ED-150A, White, корисний об'єм 142L, керування механічне, електронний контроль
6 396 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN35045
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Морозильна скриня Edler ED-150A є просторою, енергоефективною та зручною у використанні. Вона пропонує надійне зберігання продуктів і стане чудовим вибором для будь-якого домашнього або комерційного приміщення.
Переваги морозильної скрині Edler ED-150A:
- Морозильна скриня має класичний дизайн у білому кольорі, що добре впишеться в будь-який інтер'єр. Її габарити становлять 84.5 х 63.5 х 56.3 см, що робить її досить компактною, але при цьому вона має значний об'єм. Внутрішній корисний об'єм скрині становить 142 л, що забезпечує достатньо простору для зберігання продуктів.
- Однією з важливих характеристик Edler ED-150A є її потужність заморожування, яка становить 7 кг/добу. Завдяки цьому вона здатна швидко й ефективно заморожувати свіжі продукти, зберігаючи їхню якість і поживні властивості.
- Також зручною особливістю цієї скрині є зовнішнє механічне керування. Ви можете налаштувати температуру простим поворотом регулятора і вибрати один з режимів. Плавне регулювання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edler |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Мощность замораживания | 7 кг/сутки |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Высота | до 120 см мм |
| Глубина | від 51 до 60 см мм |
| Дисплей | немає |
| Загальний об'єм морозильної камери | 152 л |
| Керування | механічне |
| Количество отсеков | 1 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 142 л |
| Кількість ящиків/кошиків | 1 |
| Общий объем | від 101 до 199 л |
| Перенавішування дверей | немає |
| Система охлаждения | статична |
| Система розморожування | ручна |
| Тип | морозильна скриня |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип ручок | приховані |
| Цвет | white |
| Швидке заморожування | немає |
| Ширина | від 61 до 70 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 396 ₴



