
Морозильна камера Holmer HUF-431, White, корисний об'єм 160л, 5 відділень, механічне керування, A+,
11 039 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35050
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Морозильна камера Holmer HUF-431 - це високоякісний та надійний пристрій для зберігання заморожених продуктів. Вона має ряд функцій та особливостей, які забезпечують зручність в експлуатації та оптимальні умови зберігання.
Основні характеристики морозильної камери Holmer HUF-431:
- Морозильна камера має загальний об'єм 170 літрів, що забезпечує достатньо простору для зберігання вашого замороженого продукту.
- Камера може підтримувати широкий діапазон температурного режиму від -14°C до -22°C. Це дозволяє зберігати різні види продуктів при оптимальних умовах.
- Керування камерою здійснюється механічним способом, що дозволяє легко регулювати та підтримувати необхідну температуру. Розморожування також просте, за допомогою ручного методу.
- Морозильна камера Holmer HUF-431 має клас енергоспоживання А+, що свідчить про її енергоефективність. Вона споживає всього 215 кВт·год на рік, допомагаючи зменшити витрати на електрику.
- Завд
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Holmer |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | ручное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 20 час |
| Мощность замораживания | 10 кг/сутки |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 43 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Высота | від 120 до 149 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 142.6x54.4x57.1 см |
| Глубина | від 51 до 60 см мм |
| Дисплей | немає |
| Загальний об'єм морозильної камери | 170 л |
| Керування | механічне |
| Количество отсеков | 5 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 160 л |
| Кількість ящиків/кошиків | 5 |
| Общий объем | від 101 до 199 л |
| Перенавішування дверей | є |
| Річна витрата електроенергії | 215 кВт |
| Система охлаждения | статична |
| Система розморожування | ручна |
| Тип | морозильна камера |
| Тип ручок | приховані |
| Цвет | white |
| Ширина | від 51 до 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 11 039 ₴


