
Морозильна камера Liberton LVF 143-168SH, Grey, загальний об'єм 168 л, корисний об'єм 157 л (LVF143-168SH)
8 636 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN35051
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Морозильна камера Liberton LVF 143-168SH дозволить насолоджуватися улюбленими продуктами в будь-який час року. Її корисний об'єм становить 157 літрів, що дає можливість зберегти в ній достатню кількість продуктів для вашої родини.
Швидкість заморожування – 7,5 кг/добу, яка забезпечує ефективну та швидку заморозку продуктів без втрати їхнього смаку та корисних властивостей. Морозильна камера має потужність 100 Вт, що дає можливість зберігати продукти в необхідних умовах та зменшує енергоспоживання пристрою. Температура заморозки може бути налаштована до -22 градусів за Цельсієм, що забезпечує ефективну заморозку продуктів та їх тривалий термін зберігання.
Морозильна камера Liberton LVF 143-168SH має автономне збереження заморозки до 17 годин, що дозволяє зберігати продукти в морозильній камері протягом короткого періоду часу, навіть якщо відбувається відключення електропостачання. Система розморожування морозильної камери ручна, яка дає можливість легко та швидко виконати процес розморожуван
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 17 час |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 43 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Высота | від 120 до 149 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 142.6x54.4x57.1 см |
| Глубина | від 51 до 60 см мм |
| Дисплей | немає |
| Загальний об'єм морозильної камери | 168 л |
| Керування | механічне |
| Количество отсеков | 5 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 157 л |
| Кількість ящиків/кошиків | 4 |
| Общий объем | від 101 до 199 л |
| Перенавішування дверей | є |
| Система охлаждения | статична |
| Система розморожування | ручна |
| Тип | морозильна камера |
| Тип ручок | приховані |
| Цвет | Grey |
| Ширина | від 51 до 60 см |
- Цена: 8 636 ₴


