Indesit OS 1A 300 H 2 – компактна морозильна скриня, яка стане корисною на будь-якій кухні. Невелика морозильна скриня з великим об’ємом 311 л та високим класом енергоспоживання А+ дозволяє забезпечувати зберігання величезної кількості заморожених овочів та фруктів, заощаджуючи вільне місце в будинку. Двигун при роботі виділяється низьким шумом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Indesit |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 39.6 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Мощность замораживания | 20 кг/сутки |
| Уровень шума | 44 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 45 год |
| Входить до комплекту | інструкція та гарантійний талон, металевий кошик - 2 шт. |
| Габарити (ШхВхГ) | 118x91,6x69,8 см |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Климатический класс | SN-T |
| Кількість полиць/секцій | 1 |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | є |
| Перевішування дверцят | немає |
| Полезный объем | 311 л |
| Розташування блоку управління | зовнішнє |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система розморожування | ручна |
| Тип | Сундук |
| Тип компресора | Обычный |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Белый |
| Швидке заморожування | відсутнє |
| Энергопотребление | 278 кВт/рік |
Информация для заказа
- Цена: 15 438 ₴









