Розроблений з бездоганною гнучкістю та привабливим зовнішнім виглядом, MA422S є ідеальним вибором для створення комфортного та привабливого робочого простору. Пластина VESA з отворами для замка дозволяє швидко встановлювати та знімати монітор. Швидкоз’ємне з’єднання забезпечує легке збирання користувачем. Інтегровані кабельні затискачі організовують кабелі для охайного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вузлов нахилу | +80°/-45° |
| Вузлів повороту | +90°/-90° |
| Кількість вузлів | 2 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Стандарт VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Сумісність (діагональ) | до 32-37" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 218 ₴











