Proove Light Tower поєднує сучасний стиль із високою функціональністю. Її елегантний дизайн характеризується простотою форм та ліній. Особливо продумане розташування світлодіодів гарантує рівномірне розподілення світла, що робить лампу ідеальним елементом інтер’єру.
Настільна лампа має 2 кольори світла та плавний контроль рівня яскравості. Крім того, вона оснащена комфортною підставкою під телефон.
Light Tower працює портативно, не вимагаючи обов’язкового підключення до джерела живлення. Крім того, можна легко регулювати кут нахилу за допомогою шарніра, щоб забезпечити максимальний комфорт освітлення в будь-який час доби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proove |
| Цвет | Белый |
| Тип | Настольная лампа |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Вид | офісна/робоча |
| Віддалене управління | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 246.5х281х52 мм |
| Голосовое управление | немає |
| Динамік | немає |
| Для дітей | Нет |
| Діммінг | є |
| Ефект розсіяного світла | є |
| Кольорова температура | 3000 - 5000 K |
| Крепеж | на підставці |
| Материал | ABS-пластик, силікон |
| Мощность | 5 Вт Вт |
| Напряжение | 5 B |
| Питание | акумулятор/USB |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | є |
| Режим зміни кольорів | є |
| Таймер | немає |
| Тип лампы | світлодіодна (вбудована) |
| Яскравість (світловий потік) | 80 Лм |
Информация для заказа
- Цена: 1 174 ₴





