Надпотужний і елегантний помічник для бізнесу
LENOVO X1 Carbon G12 - ноутбук для амбітних користувачів, які хочуть втілити в життя масштабні плани й цілі. У сумці або рюкзаку бери його в офіс, на ділові зустрічі, у відрядження чи навіть екстремальні експедиції - пристрій оснащений усім необхідним для ефективної роботи будь-де. Одного заряду акумулятора вистачає для функціонування лептопа до 13 годин, а технологія Rapid Charge дає змогу поповнити запас батареї з 0 до 80% всього за 60 хвилин.
Надійно захищений ззовні та зсередини
Бізнес-ноутбук ThinkPad X1 Carbon Gen 12 з міцним корпусом, клавіатурою з підсвічуванням та захистом від рідини, джойстиком TrackPoint вражає витривалістю та живучістю. Він здатен працювати навіть у «польових» умовах: у дощ, сніг, спеку, мороз чи бурю. Лептоп перевірили за 20 процедурами і 12 тестами стандарту Міністерства оборони США MIL-STD-810H. У лабораторіях Lenovo він успішно пройшов ще 200 випробувань на стійкість.
Безпека особистих даних теж на найвищому рівні. Lenovo ThinkPad X1 Carbon укомплектували сканером відбитка пальця - увійди до системи одним дотиком. IR-камера зі шторкою приватності ThinkShutter здатна впізнати обличчя власника ноутбука. Завдяки підтримці Glance від Mirametrix лептоп автоматично відслідковує твою пристутність і автоматично блокує пристрій, як тільки ти відійдеш від нього. Для додаткового захисту від сторонніх очей дисплей має сертифікат PrivacyGuard, аби вся конфіденційна інформація, яка виводиться на екран, була доступна виключно для тебе.
Криптографічний дискретний модуль TPM 2.0 надійно шифрує збережену на носії інформацію та захищає її від несанкціонованого використання. Встановлена операційна система Windows 11 Pro на програмному рівні забезпечить повну підтримку всіх пристроїв для захисту даних і біометричної аутентифікації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.09 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 312.8х214.75х14.96 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 57 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 2 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 2880x1800 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ThinkPad |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,7 - 4,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 121 494 ₴











