Освіжіть робочі будні з новим ноутбуком Lenovo ThinkBook 16 Gen 6
Підніміть планку свого звичайного робочого дня з новим ThinkBook 16 G6. Створений для бізнес-професіоналів, які цінують потужність і продуктивність у поєднанні зі стилем і вишуканістю.
Процесор й графіка
Вбудований процесор Intel Core 13-го покоління забезпечує неперевершену продуктивність незалежно від завдань. Завдяки високошвидкісній тактовій частоті цей потужний процесор забезпечує безперебійну багатозадачність і високу продуктивність. У поєднанні з інтегрованою графікою Intel ви отримаєте бездоганну картинку, незалежно від того, чи працюєте ви з цифрами, чи розробляєте дизайнерські проєкти.
Пам’ять та сховище
Пристрій оснащений оперативною пам’яттю DDR5, розрахованої на двоканальну роботу, що забезпечує швидку обробку даних. І це ще не все: до нього входить твердотільний накопичувач SSD, що забезпечує швидкий доступ до даних і достатньо місця для зберігання всіх важливих файлів. А вишенькою на торті, стане можливість розширити сховище, коли вам це потрібно.
Видовищно та стильно
Завдяки 16-дюймовому WUXGA IPS-дисплею з покриттям від відблиску та яскравістю 300 ніт кожне зображення буде кришталево чистим. Елегантний корпус з анодованим піскоструминним покриттям кольору Arctic Grey має витончений вигляд, а клавіатура з підсвічуванням додає йому витонченості.
Залишайтеся на зв’язку в цьому швидкоплинному світі завдяки Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.1 для швидкого та стабільного бездротового з’єднання. Крім того, з декількома портами, включаючи Ethernet, HDMI, Thunderbolt 4 і USB, вам ніколи не доведеться турбуватися про підключення необхідних периферійних пристроїв.
Безпека понад усе
Для максимальної безпеки ми забезпечили вас такими функціями, як чіп TPM 2.0, сканер відбитків пальців для швидкого та безпечного доступу, а також шторка конфіденційності камери, яка гарантує, що вас бачитимуть лише тоді, коли ви цього хочете.
Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 змінює спосіб роботи, забезпечуючи ідеальний баланс потужності, продуктивності та стилю. Зробіть крок у нову еру продуктивності та ефективності, і нехай цей пристрій підніме вашу роботу до неперевершених висот. Ваш ідеальний партнер для досягнення успіху в бізнесі – лише на відстані одного клацання мишею! Переконайтеся в цьому вже сьогодні та змініть свій стиль роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel Core i5-13420H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 356х253.5х17.5 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 71 Вт-год |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ThinkBook |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,1 - 4,6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 34 537 ₴








