Мобільна станція Lenovo ThinkPad P16v, створена для творчих працівників і професіоналів, які потребують високої продуктивності під час роботи в дорозі та реальної ефективності, поєднує в собі міць робочої станції високого класу з істинною мобільністю та реальною доступністю. Ця стильна мобільна станція з процесором Intel Core Ultra, а також дискретною або вбудованою відеокартою, виконана в приголомшливому, абсолютно новому корпусі, забезпечує не тільки всю необхідну продуктивність. І навіть більше.
Продуктивність, на яку ви можете покластися
Lenovo ThinkPad P16v з величезним об’ємом надшвидкої пам’яті та накопичувачів, а також безліччю високошвидкісних портів і відмінними можливостями під’єднання забезпечує потужність і продуктивність для роботи в будь-якому місці. А коли буде потрібно максимально прискорити роботу, режим Ultra Performance Mode дасть змогу швидко впоратися з найбільш ресурсоємними завданнями.
Дисплей високої роздільної здатності з широкими можливостями налаштування
Lenovo ThinkPad P16v можна налаштувати для конкретного користувача, але вона завжди забезпечуватиме максимальну чіткість і якість зображення завдяки співвідношенню сторін 16:10 і різним опціям, включно з високопродуктивними дисплеями із заводським калібруванням, а також сенсорним екраном. Ця мобільна станція також оснащена повнорозмірною клавіатурою з підсвічуванням, цифровою панеллю і широкою сенсорною панеллю. Ви можете вибрати модель, оснащену гібридною 5-мегапіксельною інфрачервоною веб-камерою, щоб поліпшити якість відео-конференц-зв’язку. А захисна шторка подарує вам спокій поза нарадами.
Будь-яка робота по плечу
Володіючи сертифікатами різних незалежних постачальників програмного забезпечення (ISV), включно з Adobe Premier Pro, 3ds Max і HyperWorks, Lenovo ThinkPad P16v забезпечує безперебійну роботу застосунків, оптимізованих для робочих навантажень, де б ви не працювали. Цей пристрій також оснащено вдосконаленою системою охолодження із забором повітря через клавіатуру і розташованим ззаду тепловідведенням із двома вентиляторами, що забезпечує максимальну продуктивність за великих робочих навантажень і дає змогу з легкістю працювати в багатозадачному режимі.
Безпека та екологічність гарантована
Кожен ThinkPad захищений системою ThinkShield. Це комплекс апаратних і програмних рішень для забезпечення безпеки, що включає вбудований сканер відбитків пальців для зручного входу в систему і самовідновлювальний BIOS, який дає змогу відновлювати колишні налаштування системи. Мобільна станція Lenovo ThinkPad P16v також пройшла випробування за стандартами Міністерства оборони США для забезпечення максимальної надійності та довговічності. Вона виготовлена з перероблених компонентів, постачається в пакуванні без пластику та має сертифікати екологічності. Одним словом, ця мобільна станція ідеально підходить для тих, хто працює у сфері вищої освіти, архітектури, машинобудування, розробки програмного забезпечення тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.22 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 365х262х24.66 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 90 Вт-год |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 64 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ThinkPad |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 3,8 - 4,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 87 344 ₴











