Незамінний помічник для професіоналів
Щоб втілити в життя масштабні ідеї, потрібен надійний електронний компаньйон. Ноутбук ThinkPad L14 Gen 5 створений для виконання складних завдань в офісі, вдома та поїздках.
Пристрій важить 1,4 кг і вирізняється лаконічним дизайном та вражаючою автономністю. Лептоп працює до 9,3 годин на одному заряді батареї. Попереду важлива ділова зустріч чи багатогодинний переліт? Поповни запас енергії акумулятора від 0 до 80% лише за годину.
Безпека твоїх даних
У моделі ThinkPad L14 Gen 5 реалізована новаторська система автентифікації. Сканер відбитка пальця дає змогу входити до системи, облікових записів одним дотиком. Камера IR посилює захист і впізнає власника в обличчя — стороннім доступ суворо заборонено!
Авторизуйся або підтверджуй важливі операції за допомогою смарт-картки — для неї передбачено спеціальний зчитувач. Для збереженої на носії інформації передбачено додатковий захист: криптографічний модуль ТРМ 2.0 надійно її шифрує.
Екстремальні пригоди не завадять
Ударостійкий корпус ноутбука Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 обладнаний зручною клавіатурою із захистом від розлитої рідини. Користуйся лептопом на вулиці за рекордно високих температур, у люті морози, у дощ, сніг або у приміщеннях із надмірною вологістю. Пристрій продемонстрував фантастичну працездатність у процесі перевірки на витривалість за 20 процедурами та 12 тестами стандарту Міністерства оборони США MIL-STD-810H.
Нові можливості комунікації
Периферію, зовнішні накопичувачі, додаткові монітори та док-станції можна підключити до ноутбука за допомогою двох портів USB 3.2 (один із них завжди ввімкнений для зручного підзаряджання ґаджетів), двох USB-C 3.2 — вони підтримують Power Delivery 3.0, DisplayPort 1.4 та забезпечують швидке передавання даних.
Легко та надійно підключитися до інтернету дає змогу адаптер AMD Wi-Fi 6E RZ61611ax, а для дротового інтернет-з’єднання скористайся рознімом LAN RJ-45.
Яскраве зображення
На екрані Full HD діагоналлю 14 дюймів зручно працювати із графікою: редагуй фото та відео, створюй мультимедійні презентації, насолоджуйся переглядом фільмів на дозвіллі — картинка на дисплеї Lenovo ThinkPad L14 вражає чіткістю та яскравістю. Матриця IPS відображає максимально наближені до природних відтінки, тому зображення реалістичне та деталізоване.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.41 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 7535U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 313.7х226х18.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 57 Вт-год |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ThinkPad |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,9 - 4,55 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 63 355 ₴











