Високопродуктивний ноутбук підвищить вашу продуктивність
Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 (14, AMD) надає вам продуктивність, надійність і безпеку, необхідні для виконання будь-яких завдань. Упоратися з будь-яким завданням та підвищити ефективність своєї роботи допоможуть процесор серії AMD Ryzen 7000 та інтегрована відеокарта UMA. Великий обсяг оперативної пам'яті DDR5 чудово підходить для роботи в багатозадачному режимі, а швидкісні SSD-накопичувачі забезпечують швидкодію та готовність до роботи.
Зручне робоче середовище
Ноутбук ThinkPad E14 Gen 6 (14, AMD) оснащений великою та зручною клавіатурою. Її клавіші мають найкращий хід; відстань між ними також збільшено для уникнення випадкового натискання. Гладка сенсорна панель розміром 115 мм × 56 мм покращує навігацію на екрані. А приголомшливий чотирнадцятидюймовий дисплей із роздільною здатністю WUXGA забезпечує високу чіткість і якість зображення.
Повний набір можливостей для підключення
Ноутбук ThinkPad E14 Gen 6 (14, AMD) дозволяє підключатися до будь-чого, як-от периферійних пристроїв, мереж або до ваших колег. Порти та роз'єми містять USB Type-C 3.2, USB Type-A 3.2 і HDMI. Бездротове підключення легко здійснюється за допомогою модулів WiFi 6E та Bluetooth 5.3, а два мікрофони та гібридна інфрачервона вебкамера з роздільною здатністю FHD (із захисною шторкою) полегшують дистанційну взаємодію.
Захистить вас та ваші дані
На варті вашого спокою стоять такі функції безпеки, як опційний дискретний модуль довіреної платформи (dTPM) 2.0, гібридна інфрачервона вебкамера з роздільною здатністю FHD та функція Smart Power On. Чіп безпеки dTPM 2.0 шифрує паролі та інші конфіденційні дані, а гібридна ІЧ-камера FHD і зчитувач відбитків пальців на кнопці живлення використовують біометричні дані, щоб доступ до ноутбука був можливий тільки для вас.
Досить міцний, аби працювати у будь-якому місці
Портативний дизайн і акумулятор ємністю 57 Вт*год роблять ноутбук ThinkPad E14 Gen 6 (14, AMD) чудовим рішенням для віддаленої роботи поза офісом, а жорсткі стандарти забезпечують його міцність, де б ви не працювали. Ноутбук відповідає стандартам Міністерства оборони США MIL-STD 810H із надійності й довговічності та тестується за дванадцятьма суворими стандартами з понад двомастами перевірками якості, аби ви були впевнені, що він працюватиме навіть у найсуворіших умовах — серед арктичних снігів та запилених бурь у пустелі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.44 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 313х219.3х18 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 57 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ThinkPad |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 3,3 - 4,55 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 45 859 ₴











