Нова ера можливостей: ThinkBook 16 G7 QOY
Пориньте у світ безмежних можливостей з новим ноутбуком ThinkBook 16 G7 QOY, який оснащений процесором Qualcomm Snapdragon X Plus та новаторським NPU, що забезпечує 45 TOPs продуктивності для швидкої обробки ШІ прямо на пристрої. Насолоджуйтесь створенням медіапрезентацій на ходу або потоковою трансляцією відео у форматі 4K без переривань — цей пристрій оптимізує робочі навантаження для безперервної продуктивності. Інтегрований графічний процесор Qualcomm Adreno миттєво відтворює складні геометричні форми, надаючи вражаючу чутливість для по-справжньому захоплюючих вражень.
Технічна досконалість та приголомшливий візуальний досвід
Ідеальне поєднання технологій та дизайну набуває нової глибини з 16-дюймовим екраном преміум-класу, що підтримує співвідношення екрана до корпусу в 91,3% і опцію дисплея 2.5K. Цей просторий екран пропонує високу щільність пікселів, що особливо корисно для задач з візуальними елементами високої складності. Тонкі рамки та стильний дизайн збільшують область перегляду, зводячи до мінімуму відволікаючі елементи. Відкрийте свій творчий потенціал з відмінною мобільністю, забезпеченою батареєю ємністю 84Whr, що дозволяє працювати, переглядати сторінки або транслювати контент з мінімальною залежністю від зовнішніх джерел енергії.
Цей ноутбук також оснащений оперативною пам’яттю LPDDR5x з частотою 8448MHz, що забезпечує високу продуктивність при багатозадачній роботі. Для зберігання даних використовуйте жорсткий диск SSD, який забезпечує миттєву швидкість завантаження і швидкодію додатків.
Нові можливості для ШІ
Завдяки підтримці процесора безпеки Microsoft Pluton, захист системи стає більш надійним, запобігаючи різним атакам на обладнання. Він надійно захищає важливі дані, ключі шифрування та облікові записи, забезпечуючи безпеку критично важливих процесів. Завдяки цьому, ви можете працювати та творити без обмежень, знаючи, що ваша інформація під надійним захистом. Інтеграція Pluton дозволяє з упевненістю виконувати завдання, пов’язані з обробкою даних і використанням моделей штучного інтелекту, для яких потрібна висока частка обчислювальних ресурсів і надійний захист.
Інновації для всіх
Клавіатура ноутбука з перероблених матеріалів з тактильними мітками підвищує зручність використання для людей з порушеннями зору, покращуючи точність набору без необхідності візуальної перевірки.
Пориньте у світ високоякісного звуку з висококласними лінійними динаміками Dolby Atmos, оснащеними технологією Smart Amp, яка забезпечує високу точність аудіо та персоналізований звук.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.82 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Qualcomm |
| Габарити (ШхГхВ) | 356.4х248.4х16.7 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 84 Вт-год |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Adreno |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Qualcomm |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ThinkBook |
| Серія процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 3,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 51 815 ₴











