Ноутбук HP 255 G9 відрізняється вигідною ціною і дозволяє залишатися на зв’язку. Він поєднує в собі технології AMD та все необхідне для спільної роботи. Міцний корпус ноутбука надійно захищає його від пошкоджень під час перенесення.
Мобільний та надійний
Будьте впевнені — HP 255 G9 здатний виконувати термінові завдання на ходу. Міцний корпус забезпечує надійний захист ноутбука та надає йому ділового зовнішнього вигляду.
Всі необхідні роз’єми та слоти
Швидке підключення до периферійних пристроїв в офісі або вдома за допомогою традиційних роз’ємів. Ноутбук HP 255 має слот для карт пам’яті SD. З його допомогою можна зручно переносити дані та зберігати їх резервні копії.
Створений для роботи, готовий до розваг
Завдяки надійному процесору AMD Ryzen, швидкій оперативній пам’яті, пристрою для читання карток пам’яті SD й місткому накопичувачу ви зможете виконувати будь-які проєкти.
Широкі можливості підключення
Оцініть високу швидкість передачі даних завдяки комбінованому модулю з підтримкою Bluetooth для підключення до локальної мережі Gigabit або бездротової локальної мережі Wi-Fi.
Нехай вас бачать і чують чітко
Завдяки вбудованій камері та функції шумозниження на основі ШІ з використанням двонаправлених мікрофонів ваше співробітництво буде ефективним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.74 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 5625U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 358х242х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 41 Вт-год |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | 255 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,3 - 4,3 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 24 455 ₴






