У сучасному темпі життя, коли так необхідно завжди залишатися на зв’язку. Компанія Hewlett-Packard пропонує компактний ноутбук ProBook 640 G9 зі збалансованою начинкою для офісних задач, навчання та комфортного відпочинку.
Тонкий, але міцний HP ProBook 640 має вологозахищену клавіатуру і алюмінієвий корпус. Невеликий 14-дюймовий екран із високою роздільною здатністю буде демонструвати контент у гарній якості. Користувачу буде комфортно працювати із документами, переглядати веб-сторінки чи фільми, але при тому габарити пристрою маленькі, що спрощує його перенесення.
Начинка моделі сучасна — центральний процесор Intel Core дозволяє працювати із енергоємними вимогливими програмами та додатками, оперативна пам’ять значно спрощує роботу із декількома операціями одночасно, а сховище даних забезпечить надійне збереження інформації, яка необхідна користувачу. Система ProBook 640 G9 запускається блискавично — користувач не буде витрачати зайвий час на очікування відгуку системи, а тому загальна ефективність виконання роботи збільшується.
Клавіатура є зручною, адже має продуману конструкцію із розділеними клавішами. Цей ноутбук є відмінним рішенням для тих, хто шукає баланс між вартістю, можливостями та витонченим дизайном.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.37 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core i5-1235U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 321.9х213.9х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 51 Вт-год |
| Кардридер | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | EliteBook |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,3 - 4,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 32 902 ₴







