
Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN349 (90NR0GW2-M00XH0) Jaeger Gray
31 943 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN49514
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Процесор Intel Core, відеокарта Nvidia GF RTX 30 для ноутбуків з TGP до 140 Вт і мультиплексор (MUX Switch). Вентилятори Arc Flow Fans з 84 лопатками, до 4 вентиляційних отворів і 5 теплових трубок. На 4,5% менший корпус із міцною клавіатурою та на 26% більшим тачпадом.
Роздільна здатність – до QHD (частота оновлення 165 Гц) або Full HD (частота оновлення 300 Гц) з технологією адаптивної синхронізації Adaptive-Sync та екраном, який займає 80% від площі панелі. Підтримка інтерфейсів Thunderbolt 4 та USB Type-C, оперативна пам’ять DDR5 4800 МГц у максимальній конфігурації та акумулятор до 90 Вт·год. Відповідає стандартам MIL-STD-810H за стійкістю до ударів, вібрації та інших екстремальних умов навколишнього середовища.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | Intel Core i5-12500H |
| Тип процессора | FX |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 354х251х24.9 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX3050 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 4 ГБ DDR6 |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | TUF |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,5 - 4,5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 31 943 ₴








