
Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW082X (90NR0L81-M00350) Off Black
231 490 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35525
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ROG Strix SCAR 16 2025-го модельного року пропонує найкращі можливості для ігор завдяки процесору Intel Core Ultra 9 275HX наступного покоління та відеокарті Nvidia GF RTX 5090 для нового покоління з технологією Advanced Optimus. Цей потужний ноутбук може похвалитися до 32 ГБ оперативної пам’яті і накопичувачами 1 ТБ 1 ТБ SSD.
Дизайн і апгрейд
Для того, щоб зробити апгрейд нового Strix SCAR 18 простішим, ніж будь-коли, його дизайн було повністю перероблено. Нова конструкція корпусу не потребує інструментів для доступу до оперативної пам’яті, твердотільних накопичувачів і вентиляторів, а для слотів SSD використовується новітня система фіксації Q-latch. Подібно до механіка досвідченої бригади, що працює на піт-лейн, ти можеш за лічені секунди вилучити й замінити SSD та модулі оперативної пам’яті, і машина знову запрацює, не пропустивши жодного кола. Спеціальна рамка закриває решту материнської плати для захисту інших компонентів, але її можна легко зняти вилучивши декілька гвинтів, якщо потрібно виконати подальші роботи.
ROG Intelligent Cooling
Strix SCAR 16 2025-го року отримав повністю оновлену систему охолодження, під час створення якої були виконані численні розрахунки, щоб гарантувати найкращі ігрові враження від роботи з машиною. Усі вентиляційні отвори перенесено на задню грань корпусу, щоб тепле повітря не потрапляло на руку, яка керує мишею. Отвори на бокових і нижній панелях діють як повітрозабірники, створюючи оптимальний шлях для повітряного потоку. Повітря також проходить через клавіатуру, охолоджуючи руки під час інтенсивних ігрових сесій. Завдяки поєднанню довгої випарної камери з багаторівневим радіатором, технології Tri-Fan та рідкого металу Conductonaut Extreme на CPU та GPU, новий Strix SCAR 16 досягає нижчого рівня шуму в режимі Turbo порівняно з попереднім поколінням, пропонуючи при цьому ту саму досконалість, яку ви очікуєте від машини Strix SCAR.
Перемагай яскраво
Ноутбуки Strix версії 2025-го року були повністю оновлені для забезпечення максимальної продуктивності та мобільності, а в їхньому дизайні вгадуються тепер форми спорткарів, зокрема Strix SCAR 16 вирізняється плавними лініями, що уособлюють швидкість і аеродинаміку.
Дисплей AniMe Vision
Завдяки масиву з 810 світлодіодів, що світять крізь 8353 прецизійно виточених отворів, ти зможеш продемонструвати свій стиль. Можна відтворити широкий набір готових анімацій, імпортувати GIF-файл або оживити власне зображення, створивши його з нуля.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ROG Strix SCAR 16 (2025) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.85 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 2500 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 3 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 354х268х30.8 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 90 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5090 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 2 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 24 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ROG |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | MiniLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | рюкзак, миша |
| Частота процессора | 2,7 - 5,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 231 490 ₴










