Могутні блискавки розривають небеса; з гір злітають дракони, а безмежність і чудеса ігрового світу чекають на своїх відкривачів. Thin 15 — ідеальний супутник у цій захоплюючій подорожі! Легендарний тонкий корпус тепер доступний у новому кольорі "космічний сірий" із покращеним обладнанням. Відчуйте потужність і насолоджуйтеся світом ігор легко, швидко та без обмежень із Thin 15!
Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX 30 серії для ноутбуків забезпечують максимальну продуктивність для геймерів та творців. Вони побудовані на базі Ampere — 2-го покоління архітектури RTX від NVIDIA, що забезпечує найреалістичнішу трасування променів і передові функції штучного інтелекту, як-от NVIDIA DLSS. До того ж, технології Max-Q розкривають потенціал ШІ, створюючи тонкі, високопродуктивні ноутбуки, які стали ще швидшими та кращими.
ПІДВИЩУЙТЕ ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗАВДЯКИ ШІ
NVIDIA DLSS збільшує швидкість роботи в іграх без компромісів із якістю зображення. Збільшуйте налаштування та роздільну здатність для ще кращого візуального досвіду.
БІЛЬШЕ ЗАНУРЕННЯ У ГРУ
Трасування променів — це справжній прорив у графіці. Воно імітує поведінку світла у реальному світі, забезпечуючи найреалістичніші та найзахопливіші візуальні ефекти для геймерів і творців. Завдяки 2-му поколінню RT-ядер ця технологія працює неймовірно швидко.
ОПТИМІЗАЦІЯ ПОТУЖНОСТІ ТА ПРОДУКТИВНОСТІ
NVIDIA Max-Q — це комплекс технологій на основі штучного інтелекту, які оптимізують роботу ноутбуків, забезпечуючи високу продуктивність у тонких форм-факторах.
ОХОЛОДЖЕННЯ ТА ТИХА РОБОТА ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ
Ноутбук налаштований так, щоб залишатися помітно тихішим і прохолоднішим навіть під час інтенсивної роботи, легко вписуючись у будь-яке середовище.
ШВИДКИЙ І ПЛАВНИЙ ДИСПЛЕЙ
Наші ігрові ноутбуки спеціально створені та оптимізовані для геймерів. Дисплей із високою частотою оновлення та плавною передачею зображення дозволяє відчути новий рівень гри.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | 13620H |
| Тип процессора | Core i7 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Пользовательские характеристики | |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 1.86 кг /з батареєю кг |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 359х254х21.7 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 52.5 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Кількість осередків батареї | 3 |
| Модель відеокарти | 3050 |
| Назначение | споживчі |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ |
| Обсяг відеопам'яті | 4 ГБ |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 4 ГБ |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Серія процесора | Core i7 |
| Тактовая частота | 1.8 ГГц |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
Информация для заказа
- Цена: 46 736 ₴











