Вражаюча потужність і сучасні технології
MSI Titan 18 HX AI — це втілення інженерної досконалості, що поєднує 24-ядерний процесор Intel Ultra 9 285HX (24 потоків) із флагманською графікою NVIDIA GeForce RTX 5090 з 24 ГБ пам’яті. Ідеальне рішення як для ультра-геймінгу, так і для важких професійних задач — 3D-візуалізації, відеомонтажу, моделювання та AI-обчислень.
Неймовірний дисплей 4K+
18-дюймовий mini LED UHD+ дисплей з роздільною здатністю 3840x2400 та частотою оновлення 120 Гц забезпечує яскравість, глибину кольору та контрастність на рівні професійних моніторів. Сертифікати HDR і точна калібровка — гарантія ідеального візуалу як для геймерів, так і для творців контенту.
Надшвидка пам’ять та зберігання
64 ГБ оперативної пам’яті DDR5 дозволяють запускати десятки додатків одночасно без найменших затримок. Вбудований SSD на 6 ТБ забезпечує блискавичне завантаження системи, ігор і програм, а також величезний простір для зберігання файлів.
Штучний інтелект у дії
MSI Titan 18 HX AI підтримує AI-функції нового покоління, адаптуючи продуктивність, охолодження та живлення в режимі реального часу. Це дозволяє досягти найкращого балансу між потужністю та ефективністю під будь-яке завдання.
Преміум-функції та Windows 11 Pro
Вбудована клавіатура з RGB-підсвічуванням, покращена система охолодження Cooler Boost Titan, Hi-Res аудіо, підтримка Thunderbolt 4, Wi-Fi 7 та Windows 11 Pro — усе для найвимогливіших користувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.6 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 9 285HX |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 3840x2400 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 2500 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 3 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 404х307.5х32 мм |
| Диагональ экрана | 18" |
| Емкость аккумулятора | 99 Вт-год |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5090 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 6 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 24 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 64 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Titan |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | MiniLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,8 - 5,5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 276 640 ₴











