Ультимативний ігровий процесор нового покоління: до AMD Ryzen 9 9955HX3D
Геймінг нового рівня з процесором AMD Ryzen 9 9955HX3D. Він побудований на основі новітньої архітектури Zen 5 та використовує друге покоління технології AMD 3D V-Cache для великого приросту продуктивності в іграх. Нечувана ігрова продуктивність тепер доступна і в ноутбуках.
*Залежить від конфігурації.
Відеокарти GeForce серії RTX 50 Гру змінено
Завдяки архітектурі NVIDIA Blackwell, відеокарти GeForce RTX 50 Series для ноутбуків надають геймерам і творцям дивовижні нові можливості. Велика потужність обчислень штучного інтелекту серії RTX 50 дозволяє отримати нові враження та значно покращену якість графіки. Збільште продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення надзвичайно швидко та розкрийте свій творчий потенціал за допомогою NVIDIA Studio. Все це в найтонших і найнадійніших ноутбуках RTX, оптимізованих технологією Max-Q.
Технологія MSI OverBoost Ultra
Коли складні завдання потребують максимальної продуктивності процесору та відеокарти, технологія MSI OverBoost Ultra забезпечує загальну потужність до 260 Вт.
Ефективне охолодження
Інноваційна система охолодження Raider A18 HX з двома вентиляторами та сімома мідними трубками, надзвичайно ефективно відводить тепло від ключових компонентів системи. Ця продумана система охолодження забезпечує стабільну максимальну продуктивність вашого пристрою навіть під час високих навантажень.
RGB-ПІДСВІЧУВАННЯ
Матричний дизайн світлової панелі ноутбука Raider A18 HX - це революція в RGB-підсвічуванні. Матрична світлова панель відображає нову естетику технологій і, одночасно, має ретрофутуристичний вигляд. З підтримкою 16,8 мільйонів кольорів ви можете налаштувати освітлення на свій смак і створити геймерску атмосферу.
18-дюймовий екран Mini LED 4K 120 Гц
4K Mini LED-екран забезпечує ультрависоку роздільну здатність та ідеально підходить для використання в приміщенні, на вулиці та навіть під прямим сонячним світлом. Він має сертифікацію DisplayHDR 1000, широку колірну гаму та частоту оновлення 120 Гц для плавного й захопливого геймінгу.
*Опційно. Фактичні характеристики можуть відрізнятися залежно від конфігурації.
Більше штучного інтелекту
Виконуйте роботу розумуно з Copilot та MSI AI Engine. Ці інструменти штучного інтелекту покращують продуктивність і спрощують вашу роботу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.6 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 9 9955HX3D |
| Тип процессора | AMD Ryzen 9 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 3840x2400 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 2500 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 404х307.5х32 мм |
| Диагональ экрана | 18" |
| Емкость аккумулятора | 90 Вт-год |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5080 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 2 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 16 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 64 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Raider |
| Серія процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | MiniLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,5 - 5,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 185 122 ₴











