Компактний та міцний ноутбук HP EliteBook 660 G11 з функціями безпеки корпоративного рівня задовольнить усі вимоги сучасного бізнесу. Надійний процесор Intel Core Ultra, потужна графічна система та швидка оперативна пам’ять допоможуть реалізувати проекти будь-якого рівня складності.
Вбудовані 5MP IR True Vision веб-камера, мікрофон з технологією пониження рівня фонового шуму та динаміки Poly Studio роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його WUXGA екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду.
Ноутбук HP EliteBook 660 G11 оснащений безшумною клавіатурою з цифровим блоком, підсвічуванням та високоточним тачпадом. Він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт в роботі. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму і почати роботу знову.
З’єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi. Ноутбук підтримує Wi-Fi 6Е та усі попередні версії.
Проводьте безконтактні платежі, за допомогою технології NFC. Встановлюйте з’єднання з пристроями через Bluetooth 5.3. Використовуйте додатковий слот для оперативної пам’яті та підвищуйте продуктивність вашого ПК.
Порт HDMI, два порти USB-A та два USB Type-C з технологією Thunderbolt 4 надають можливість підключити до ноутбука всі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо та здійснювати з ними обмін даними на швидкості до 40 Гбіт/с.
У ноутбуці HP EliteBook 660 G11 можна активувати ряд функцій, які гарантують його безпеку та конфіденційність. HP Wolf Security для бізнесу здійснює постійний та надійний захист на апаратному рівні. Технологія HP Sure Start захистить ваш ноутбук та проведе автоматичне відновлення BIOS після шкідливих атак або пошкоджень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.75 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.4х251.1х17 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | EliteBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,7 - 4,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 57 191 ₴









