
Ноутбук HP EliteBook X G1a (A42XGAV_V1) Silver
106 818 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35546
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HP EliteBook Ultra G1a — це потужний та елегантний ноутбук, розроблений для професіоналів, які потребують надійної та продуктивної техніки для виконання повсякденних завдань у бізнес-середовищі. Його продуманий дизайн, вдосконалена продуктивність і висока безпека роблять цей пристрій ідеальним вибором для корпоративного використання та роботи в офісі.
Модель оснащена 14-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю WUXGA. Завдяки дизайну із тонкими рамками пристрій відмінно підходить для створення презентацій, роботи з документами, для повсякденних справ чи перегляду фільмів. Перевагою є матове покриття екрану, яке зменшує відблиски, що дозволяє комфортно працювати навіть в умовах яскравого освітлення.
Ноутбук здатен витримувати значні навантаження завдяки потужному процесору AMD Ryzen. Інтегрований NPU оптимізує робочі процеси та обчислювальну потужність пристрою, а також витрату енергії та роботу системи охолодження. Достатній обсяг оперативної пам’яті та вбудованого SSD-накопичувача дозволяє комфортно працювати з різними програмами, обробляти великі обсяги даних та забезпечує безперебійну роботу навіть під навантаженням.
Ноутбук підтримує широкий набір портів, що дозволяє легко підключати різноманітні периферійні пристрої та забезпечує зручність під час роботи з різними аксесуарами. Також варто відзначити наявність Wi-Fi 7 та Bluetooth, що забезпечують стабільне та швидке з’єднання з інтернетом та іншою технікою.
HP EliteBook Ultra G1a — ідеальний варіант для тих, хто потребує високої продуктивності в поєднанні з елегантним та практичним дизайном.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.49 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | AMD Ryzen AI 9 HX PRO 375 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 312.2х214.6х13.1 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 74 Вт-год |
| Кардридер | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | EliteBook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,0 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 106 818 ₴





