Потужний, захищений і стильний ноутбук HP ZBook Firefly 16 G11 з надійним процесором Intel Core Ultra з високопродуктивною інтегрованою графікою Intel Arc Graphics допоможе реалізувати проєкти будь-якого рівня складності.
Оперативна пам’ять DDR5 та твердотільний накопичувач сприяють ефективній роботі в багатозадачному режимі, ви зможете легко завантажувати великі файли та отримувати до них доступ.
Вбудована 5MP веб-камера та аудіосистема з двома стереодинаміками Poly Studio та мікрофонами преміум-класу роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Завдяки технології фільтрування шумів HP Noise Cancellation для вхідного й вихідного звуку переговори із співрозмовником будуть ще ефективнішими, адже ви будете чути один одного, а не зовнішні шуми.
Екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Матове покриття дозволяє чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Ноутбук HP ZBook Firefly 16 G11 оснащений безшумною клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт в роботі. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму.
Підключайте до порта HDMI, двох швидкісних USB Type-А та двох USB-С усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Технологія Thunderbolt 4 допоможе здійснити обмін даними зі швидкістю до 40 Гбіт/с.
З’єднуйтесь з мережею за допомогою бездротової технології Wi-Fi, ноутбук підтримує Wi-Fi 6 та усі попередні версії. Проводьте безконтактні платежі, використовуючи технологію NFC.
У ноутбуці HP ZBook Firefly 16 G11 можна активувати ряд функцій, які гарантують його безпеку та конфіденційність. Технологія HP BIOSphere 6-го покоління допоможе запобігти несанкціонованому витоку інформації. Вона працює в автоматичному режимі на рівні мікропрограмного забезпечення, робить автоматичне оновлення та перевірку безпеки, а також підвищує продуктивність та скорочує час простою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.79 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 14 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 358.7х251х19.2 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ZBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 3,6 - 4,5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 43 619 ₴







