
Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0001 (B9PD2EA) Gray
121 475 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35585
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HP OmniBook Ultra Flip Laptop 14
Новітній ноутбук HP OmniBook Ultra Flip — це стильний і мобільний пристрій нового покоління зі штучним інтелектом, що поєднує високу продуктивність і елегантний дизайн.
Творіть швидше з підтримкою ШІ
Розкрийте свій творчий потенціал з процесором Intel Core Ultra, оснащеним інтелектуальними функціями, і насолоджуйтеся автономною роботою впродовж усього дня.
ШІ, який працює на вас
Завдяки системі зі спеціалізованими ШІ-ядрами (48 TOPS) ноутбук забезпечує персоналізований підхід до роботи, автоматизуючи завдання й оптимізуючи робочі процеси.
Завжди на зв’язку, завжди в безпеці
Спілкуйтеся впевнено з 9-Мп камерою з інтелектуальними функціями, ефектами Windows Studio, підтримкою Wi-Fi 7 і професійним застосунком Poly Camera Pro.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.34 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 9 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 313.3х218.9х16.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 64 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 2 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2880x1800 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серия | OmniBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,2 - 4,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 121 475 ₴





