
Ноутбук HP 15-fd1087ua (BA5E2EA) Blue
28 477 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35590
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактний та легкий ноутбук HP Laptop 15 працює на основі надійного процесора Intel Core. Він допоможе швидко та якісно реалізувати проєкти будь-якого рівня складності.
Швидка оперативна пам’ять та високопродуктивний твердотільний накопичувач забезпечують ефективну роботу в багатозадачному режимі – завантажуйте великі файли та отримуйте до них доступ за лічені секунди.
Вбудована HD True Vision веб-камера з мікрофоном із шумозаглушенням робить ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран з IPS матрицею відтворює чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду, а потужні внутрішні динаміки передають чистий та виразний звук.
З антибліковим покриттям ви будете чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною. Вузькі рамки корпусу додають витонченості дизайну та заощаджують корисний простір.
Безшумна клавіатура з українською розкладкою, цифровим блоком та підсвічуваням сприятиме швидкому та зручному набору тексту при будь-яких умовах освітлення.
Ноутбук оснащений інтерфейсом портами HDMI, двома портами USB-A та одним USB Type-C – підключайте до нього усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Технології Wi-Fi та Bluetooth допоможуть встановити бездротове з’єднання з мережею та іншими пристроями та здійснювати швидкий обмін даними.
З ноутбуком HP Laptop 15 ваша робота буде ефективною як в офісі, так і поза його межами. Надійний ємнісний акумулятор витримує до 10 годин автономної роботи. Функція швидкого зарядження дозволяє поповнити заряд батареї на 50% лише за 45 хвилин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Синий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.65 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | Intel Core 3 100U |
| Тип процессора | E2 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.8х236х18.6 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 41 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | 15 |
| Серія процесора | Intel Core 3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,2 - 4,7 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 28 477 ₴





