
Ноутбук 2E Imaginary 15.6" FHD IPS AG, Intel i5-1235U, 16GB, F512GB, Чорний (NL57AU-15UA16-W11P12)
39 068 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35602
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2E Imaginary 15 — середня серія лептопів 2E, яка включає процесори Intel Core 12го-покоління від i3 до i7. Чипи відрізняються між собою кількістю фізичних ядер та віртуальних потоків (2-4, 4-8 або 10-12), а також інтегрованою відеокартою: від 48 до 96 кластерів. Оперативної пам’яті 8 чи 16 ГБ одним модулем, або 32 ГБ двома. А твердотільний накопичувач на 256ГБ, 512 ГБ або 1 ТБ — формату M.2 NVMe зі швидкістю 3000+ МБ/с.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.75 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | 1235U |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Макс. час роботи | 12 год |
| Назначение | для бізнесу |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ |
| Производитель процессора | Intel |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Серія процесора | Core i5 |
| Тактовая частота | 1.3 ГГц |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативной памяти | DDR 4/3200 MHz |
Информация для заказа
- Цена: 39 068 ₴










