Легкий. Елегантний. Функціональний.
Легкий, тонкий і мобільний Swift Go 14 має обтічну, вигравірувану лазером кришку, що відкривається на 180° і вишукано виглядає будь-де. Сенсорна панель з кількома елементами керування легко працює з мультимедійними файлами та відеодзвінками.
Оберіть ідеальний дисплей
Контент оживає в яскравих деталях завдяки трьом конфігураціям дисплея: надзвичайно чутливий сенсорний екран з роздільною здатністю 2K або надяскравий OLED-дисплей з роздільною здатністю 3K або 2К з функцією DisplayHDR True Black 500 і сертифікатом Eyesafe 2.0.
Це можливо на ПК Intel з підтримкою штучного інтелекту
Завдяки процесору Intel Core Ultra (серія 2), часу автономної роботи протягом усього дня та вбудованому графічному процесору Intel Arc Swift Go 14 дає змогу легко виконувати завдання штучного інтелекту, забезпечуючи стабільну продуктивність для ваших найвимогливіших проєктів.
Розумний і зручний штучний інтелект
Інтелектуальні рішення зі штучним інтелектом у вас під рукою. Легко отримуйте відповіді, оптимізуйте налаштування, свою візуальну презентацію та піднімайте комунікацію на новий рівень. Спробуйте інтуїтивно зрозумілий штучний інтелект, який простий у використанні та ефективно підвищує вашу продуктивність.
Copilot. Copilot - це помічник на основі штучного інтелекту, який допомагає знаходити відповіді та ідеї в Інтернеті, творчо працювати та співпрацювати, а також зосереджуватися на поточному завданні.
Оптимізуйте свої налаштування. Універсальний інструмент AcerSense, що відкривається одним натисканням кнопки, дозволяє отримати доступ до всіх функцій штучного інтелекту вашого пристрою в одному місці. Для більш комфортної та зручної роботи зі штучним інтелектом.
Приглушення шуму. Завдяки 3-му мікрофону та технології шумозаглушення зі штучним інтелектом Acer PurifiedVoice 2.0 усуваються небажані фонові шуми, забезпечуючи виняткову чистоту та чіткість звучання голосу.
Покращуйте своє спілкування. Спробуйте нову надвисоку роздільну здатність і функції покращення портретних зображень разом з автоматичним кадруванням, вдосконаленим розмиванням фону та корекцією погляду. Покажіть себе у найкращому вигляді з Acer PurifiedView 2.0.
Спростіть користування пристроєм. Технологія Acer User Sensing 2.0 інтелектуально визначає вашу присутність для більш безпечних сеансів та інтуїтивно зрозумілих нагадувань. Вона також пропонує функції для підвищення якості життя, призначені для навігації по багатоекранному інтерфейсу без допомоги рук.
Задоволення від творчості. Миттєво видаляйте фон із зображень за допомогою Acer LiveArt 2.0. Редагуйте та створюйте стікери, щоб наклеїти їх будь-де, а коли ви робите знімок екрана або відкриваєте зображення, на екрані з’являється інтуїтивно зрозуміле меню, де наведено всю необхідну інформацію.
Будь-де й будь-коли
Swift Go 14 має все необхідне, щоб залишатися на зв’язку та працювати продуктивно. Завдяки Bluetooth 5.4, DTS:X Ultra, HDMI 2.1 та функціям безпеки, зокрема розпізнавання обличчя, засіб для зчитування відбитків пальців і затвор для захисту конфіденційності, цей ноутбук легко адаптується до будь-якого робочого простору.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.26 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 312.4х221.2х16.4 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 76 Вт-год |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Swift |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,0 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 51 015 ₴











