З яким завданням ви б не зіткнулися, впоратися з ним вам допоможе функціональний ноутбук Acer Aspire 15. Він оснащений потужним процесорам Intel Core, створеними спеціально для плавної роботи в режимі багатозадачності та реалізації вашого потенціалу.
Графічна плата Intel
Не важливо, чи дивитесь ви новий фільм або відкриваєте для себе нову гру, завдяки графічній платі Intel зображення буде неймовірно плавним, і ви зможете розглянути всі деталі. Пориньте у світ мультимедіа або ігри.
Чітке зображення та комфортний перегляд
Не пропустіть жодної деталі завдяки вузькій рамці привабливого IPS-дисплея з роздільною здатністю 1080p, оснащеного візуальними технологіями Acer для динамічної оптимізації відтінків та комфортного перегляду.
Упевнена спільна робота
Насолоджуйтесь якісним зображенням та звуком під час відеодзвінків завдяки вдосконаленій технології Acer PurifiedView на базі ІІ та двом цифровим мікрофонам з підтримкою Acer PurifiedVoice. Оцініть інтелектуальні рішення, розроблені для ефективної спільної роботи.
Можливості підключення
Підключайте та заряджайте свої пристрої завдяки широкому вибору портів. Це дозволить вам підвищити продуктивність та функціональність для виконання будь-яких завдань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.77 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | 13420H |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Display Port | відсутній |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 362.9х237.5х17.9 мм |
| Диагональ экрана | 15.6 " /Acer ComfyView LCD |
| Емкость аккумулятора | 53 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Кількість осередків батареї | 3 |
| Назначение | споживчі |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Серія процесора | Core i5 |
| Тактовая частота | 2.1 ГГц |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5/up to 4800MT/s onboard |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
Информация для заказа
- Цена: 24 677 ₴











