Захопливі візуальні ефекти
Насолоджуйтеся захоплюючими мультимедійними та ігровими можливостями з графікою AMD Radeon. Від найновіших фільмів до дослідження нових ігрових світів - насолоджуйтеся надзвичайною деталізацією, яка робить ваші розваги ще більш реалістичними.
Неймовірний дисплей
Пориньте в яскравий OLED-дисплей: бездоганні чорні кольори, широкі кути огляду та приголомшлива контрастність. Ідеальний вибір для фільмів, ігор та редагування візуального контенту.
Бездоганна передача кольору
Екран 100% DCI-P3 забезпечує широку колірну гамму й точне відтворення яскравих, реалістичних зображень. Це має вирішальне значення для відеомонтажу та графічного дизайну. Насичені, реалістичні кольори покращують сприйняття фільмів, ігор та фотографій, забезпечуючи деталізоване, захоплююче зображення.
Максимальна продуктивність
Твердотільні накопичувачі швидші, надійніші та довговічніші, ніж традиційні жорсткі диски. Ідеально підходять для ноутбуків, щоб швидко завантажувати ігри, відкривати програми та передавати файли.
Засіб для зчитування відбитків пальців
Ваш відбиток пальця є унікальним, як і ви, а такоє він є найкращим паролем, який неможливо повторити. Захистіть себе від несанкціонованого доступу та збережіть свої персональні дані, використовуючи безпеку на кінчиках своїх пальців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедиа | |
| Веб-камера | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.25 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 312.9х217.9х14.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 53 Вт-год |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 2880x1800 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Swift |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 4,3 - 5,0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 34 667 ₴









