Тонкий та стильний дизайн
Тонкий дизайн – не просто характеристика корпусу. Це стильний спосіб заявити про себе, свою мобільність і свободу.
Датчик відбитка пальця
Вбудований датчик відбитка пальця дозволяє захистити ваші дані та швидко виконувати вхід до системи без пароля.
Безкомпромісна зручність використання
Ультратонкий форм-фактор означає компроміс на продуктивності.
Високошвидкісний інтерфейс USB Type C
Компактний роз'єм USB Type C має спеціальну конструкцію, яка дозволяє підключати кабель USB до ноутбука будь-якою стороною. Цей порт працює швидше, ніж USB 2.0. Це означає швидку передачу великих обсягів інформації, наприклад, відеофайлів.
Завжди на зв'язку
Технологія 802.11ax забезпечує надійне та стійке бездротове підключення.
Неймовірні розваги
Завдяки роздільній здатності 3.2K та сучасним аудіотехнологіям ноутбук Swift 3 забезпечує неперевершені можливості для розваг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедиа | |
| Веб-камера | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel Core i5-13420H |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 3200x2000 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 356х243х14.9 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 57 Вт-год |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Swift |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,1 - 4,6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 34 667 ₴









