
Ноутбук Prologix M15-725 (PLN725.I312.8.S2.N.005) Dark Grey
24 216 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35622
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ноутбук Prologix M15-725 - легке розв’язання складних задач
Функціональний ноутбук Prologix M15-725 з бюджетної лінійки бренду — оптимальне рішення для офісних та щоденних задач. Гарантує комфортну роботу в базових програмах, серфінгу в Інтернеті та перегляду фото-вiдео.
Насолоджуйтесь ефективністю
Завдяки ідеально підібраним комплектуючим, ноутбук чудово впорається з ресурсомісткими завданнями, а також підійде для більшості сучасних програм. M15-725 пропонує користувачеві всю міць процесора у поєднанні з оперативною пам’яттю DDR4. Програми завантажуються і працюють швидко, а робота в багатозадачному режимі ефективна.
Дисплей
IPS дисплей 15.6-дюймів з роздільною здатністю Full HD 1920x1080 пікселів забезпечить виняткову передачу кольорів для справді яскравого зображення.
Невеликі габарити ноутбука дуже зручні для щоденного використання - його товщина всього 19.9 мм, вага 1.77 кг.
Потужна батарея, більше годин роботи
Батарея ємністю 55 Вт (11.4 В) на 4825 мАг забезпечує автономну роботу ноутбука до 5-8 годин. Час заряджання батареї від 0 до 80% займає менше ніж 4 години.
Клавіатура
Ноутбук Prologix має повнорозмірну клавіатуру з цифровим блоком. Що забезпечує максимальний комфорт під час роботи.
Легкий в користуванні
Ноутбук не має вентилятора - тому працює тихо, надійно захищений від пилу та має легкий корпус. Пасивне охолодження суттєво збільшує термін служби ПК.
Оптимальний комплект інтерфейсів
Ноутбук пропонує велике число інтерфейсів для під’єднання периферії, серед яких: USB 3.2 / USB Type C / Micro SD / HDMI / combo Audio jack / RJ45 / DC in / Kensington Lock.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.77 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | Intel Core i3-1215U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | 2 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 360.3х250.5х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 55 Вт-год |
| Кардридер | є |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | M15-725 |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 3,3 - 4,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 24 216 ₴










