
Система водяного охолодження Zalman Alpha2 DS A36 White (ALPHA2DSA36WHITE)
7 132 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35798
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Система рідинного охолодження Zalman ALPHA2DS – третє покоління серії ALPHA, продукція преміум класу, власна унікальна розробка Zalman. Помпа з декоративним та багатофункціональним дисплеєм, який можна переміщати та встановлювати залежно від побажань користувача
Програмне забезпечення ZM-OZ дозволяє регулювати роботу вентиляторів, а також змінювати, підганяти за розміром відео на вбудованому дисплеї. Установка ZM-OZ здійснюється через офіційний сайт Zalman. Слід зазначити особливість будови помпи: рідина, що охолоджує, розподілена на два незалежні потоки. Така конструкція дозволяє запобігти перевантаженню помпи та покращує охолодження, зменшуючи залишковий об'єм рідини. Основа водоблоку виготовлена з міді. Вбудований ARGB контролер керує швидкістю обертання та підсвічуванням вентиляторів, встановлених на радіаторі. Тихі 120мм ARGB вентилятори Zalman ZM-AF120 зі своєрідною формою лопатей. Швидкість обертання регулюється за допомогою широтно-імпульсної модуляції в діапазоні від 600 до 2000 об/хв
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Цвет | Белый |
| Тип разъема | 4-pin |
| Совместимость с моделью | Tacoma |
| Пользовательские характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | є |
| Socket 1200 | є |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 1851 | є |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | є |
| Socket AM5 | є |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Вес | немає даних кг |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Габариты (мм) | 394 х 120 х 27 |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 320 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 29.7 |
| Материал радиатора | алюміній/мідь |
| Повітряний потік | 69.12 CFM |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
Информация для заказа
- Цена: 7 132 ₴





