
Система водяного охолодження Gigabyte Aorus Waterforce II 360ICE (AORUS WATERFORCEII 360ICE)
4 983 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35799
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Де легкість зустрічається з ефективністю
Оновлена система рідинного охолодження «все в одному» надає безмежну потужність вашим іграм і насолоджуйтеся зручними інноваційними функціями для легкого та акуратного встановлення.
Підтримка сокета 1851
Оптимальний дизайн ідеально підходить для останнього процесора Intel Core Ultra (Arrow Lake-S), забезпечуючи чудову ефективність охолодження.
Попрощайтеся з часом, витраченим на підключення проводів
Ланцюг вентиляторів EZ-Chain містить вставний механізм блокування разом із установкою ДІЙСІВНОГО ЛАНЦЮГА, що забезпечує передачу живлення та сигналів між вентиляторами, тим самим економлячи значну кількість часу на підключення проводів.
Регульована конструкція
Насолоджуйтеся гнучкістю повороту вручну на 330 градусів, що дозволяє налаштувати орієнтацію на свій смак.
Новий дизайн лопаті вентилятора
Нова конструкція лопаті вентилятора досягла одночасного збільшення як потоку повітря, так і тиску, а також зниження рівня шуму.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Цвет | Белый |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | 4-pin |
| Пользовательские характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | є |
| Socket 1200 | є |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 1851 | є |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | є |
| Socket AM5 | є |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Вес | 2300 г кг |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Габариты (мм) | 394 х 119 х 27 |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 3400 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 300 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 37 |
| Повітряний потік | 64.95 CFM |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
Информация для заказа
- Цена: 4 983 ₴





